V sredo, 10. februarja 2021, je potekalo šolsko tekmovanje iz prostorske predstavljivosti Matemček. Učenci prve triade so se z nalogami spoprijeli v šoli, ostali učenci pa na daljavo.

Tekmovalci so bili izjemno uspešni, saj je število osvojenih priznanj ogromno (slednje si lahko ogledate v spodnji tabeli).

Državnega tekmovanja, ki bo 4. marca 2021, se bo udeležilo kar 25 tekmovalcev od 1. do 9. razreda. To so: Glorija Piškurič, Ana Štrucelj, Tina Lozar, Niko Štrucelj, Erik Totter, Mila Vraničar, Jana Peteh, Rebeka Kozan, Lan Vraničar, Marcelo Bahor, Žiga Špec, Aleks Štukelj, Hana Štefanič, Peter Gregorič, Timon Klobučar, Erik Vrščaj, Tian Čurk, Anej Dvojmoč, Lara Pezdirc, Iva Kapele, Špela Brinc, Gal Špec, Nejc Kapele, Maruša Kapele in Živa Barič.

Mentorice vsem tekmovalcem čestitamo za njihov trud in uspešnost!

Tabela dobitnikov priznanj.