Skoči na glavno vsebino

V preteklem šolskem letu smo sodelovali na natečaju Talenti – razstave mladih likovnikov v Knjižnici Črnomelj. Iz naše šole je bila med ostalimi izbrana tudi lanskoletna devetošolka Špela Brinc. 

Odprtje Špeline razstave je bilo v torek, 19. 9. 2023, v Knjižnici Črnomelj. Z glasbo ga je popestrila tudi flavtistka Glasbene šole Črnomelj. Razstavljene izdelke je z nekaj besedami opisal akad. slikar Robert Lozar, mentorica Špela Vraničar pa je povedala nekaj besed o Špelinem ustvarjanju v šoli. Vsi smo si bili enotni, da ima Špela Brinc poleg mnogo ostalih tudi likovni talent in bi si želeli, da bi še kdaj razstavlja. 

Špeli iskreno čestitamo, vas pa vabimo na ogled razstave v Knjižnico Črnomelj. 

Poleg Špele bosta v letošnji sezoni natečaja razstavljali še Zara Štefanič in Tamara Miketič.

Dostopnost