Skoči na glavno vsebino

Učenci OŠ Loka Črnomelj so v mesecu decembru pripravili Miklavževo tržnico.

Učenci in zaposleni šole so pripravili številne izdelke ročne izdelave (čestitke, piškoti, sveče, mila, okraski, nakit, vaze …) ter druge praznično obarvane predmete (božične kape in nogavice, božično žito …). Prav tako so učenci sami oblikovali in pripravili izdelke za promocijo šole (šolske majice, kape, skodelice …).

Tržnica je potekala na matični šoli in v PH Stratus v času govorilnih ur, na podružnični šoli v Adlešičih in na prireditvi Pokaži, kaj znaš. Učenci so postavili stojnice in svoje izdelke predstavili staršem.

Tržnica je bila zelo uspešna, zbrali smo skoraj 2000 evrov, sredstva pa bodo namenjena nakupu narodnih noš in organizaciji valete 9. razreda.

Zahvaljujemo se vsem, ki so prispevali k uspešnosti tržnice. Hvala za donacije in pomoč. Še posebej se zahvaljujemo podjetjem EMV Vrščaj, d. o. o., Akrapovič, d. d., Servis Vako, d. o. o., in Adria mobil, d. o. o., za donacije za nakup narodnih noš.

Veselimo se vašega ponovnega obiska naslednje leto!

Učenci in kolektiv OŠ Loka Črnomelj

Dostopnost