Računalniški nadzor delovanja

Tehnični dan 6. r – ESOL

V petek, 21. 10. 2016, so učenci 6. razreda v sklopu tehničnega dne obiskali podjetje ESOL, ki se ukvarja s predelavo lesa. Po povratku v šolo so izpolnili delovni list – načrt varne poti, za konec pa prisluhnili predavanju g. Čadoniča, policista,  o varnosti v prometu.


img_20161005_183852

Kostanjev piknik na PŠ Adlešiči

V sredo, 5. 10. 2016, smo imeli na podružnični šoli Adlešiči delovno akcijo s kostanjevim piknikom.  Skupaj smo pomeli  okolico šole , prebarvali ograje, uredili cvetlično gredo, na novo postavili robnike… Otroci so poskrbeli za jesensko dekoracijo šole. Vmes smo spekli tudi slastni prvi kostanj, ki smo ga z veseljem pojedli in se posladkali s […]


Priprava zdravega zajtrka

V torek, 18. 10., smo imeli učenci 5. b naravoslovni dan. Razdelili smo se v tri skupine, kjer smo pripravili: -mlečno proseno kašo -avokadov namaz s tuno – mafine za zdravo energijo Na koncu smo izpolnili še anketo o prehranskih navadah učencev. Bilo je poučno in zabavno, predvsem pa slastno.

dsc_0083

Športni dan 3. razred – Pohod   Recently updated !

Učenci tretjih razredov smo se 30. 9. 2016 podali na pohod. Šli smo skozi gozd, kjer smo se priključili rudarski pešpoti. Pot nas je vodila do Butoraja. Na igrišču smo pomalicali in si nabrali novih moči za povratek po rudarski poti do ribnika. Dan smo preživeli zelo lepo.

20160930_120114_hdr

drobtinica_o-289x300

Dobrodelna akcija »Drobtinica«   Recently updated !

Rdeči križ Slovenije OZ Črnomelj skupaj z belokranjskimi šolami ob svetovnem dnevu hrane organizira dobrodelno akcijo »Drobtinica«, s katero želi pomagati socialno ogroženim družinam. Učenec, ki  želi sodelovati v akciji, naj daruje LITER trajnega mleka. V šolo ga naj prinese v ponedeljek, 24. 10.2016, in v torek, 25. 10. 2016. Mleko se bo zbiralo v […]


Otvoritev čebelnjaka   Recently updated !

Čebelarsko društvo vabi na otvoritev čebelnjaka, ki bo 27. 10. 2016 ob 11h pri OŠ Loka. Več lahko preberete v priponki.

bee-apis

dsc_0067

Športni dan – atletika   Recently updated !

V sredo, 28. 9. 2016, smo na OŠ Loka izvedli športni dan. Učenci so nastopali v več disciplinah, najboljši se bodo pomerili tudi na višjih stopnjah tekmovanja. V nadaljevanju prispevka lahko preberete najboljše izide po panogah, na ogled je tudi nekaj fotografij.