10. Mednarodna kiparska kolonija mladih Črnomelj   Recently updated !

ZIK Črnomelj in OŠ Loka Črnomelj sta letos organizirala že 10. MKKMČ, ki je potekala od četrtka, 16. 2. 2017, do petka, 17. 2. 2017, na naši šoli. Cilj kolonije je ustvarjalno druženje in spoznavanje nadarjenih mladih likovnikov, ki prihajajo iz Slovenije, Hrvaške, Srbije ter Bosne in Hercegovine. Na letošnjo temo »Eleganca« je ustvarjalo 41 […]


Dobrodelna akcija – Podari knjigo   Recently updated !

Spoštovani! Vkolikor bi imeli kakšno otroško knjigo, ki je ne potrebujete več, jo lahko podarite vrtcu Črnomelj. Več informacij je v priponki. dobrodelna akcija Podari knjigo


Otvoritev 10. Mednarodne kiparske kolonije mladih Črnomelj   Recently updated !

V četrtek, 16. 2. 2017, se je na OŠ Loka Črnomelj pričela 10. Mednarodna kiparska kolonija mladih Črnomelj. Na odprtju so nastopali učenci naše šole. Pričelo se je z udarnim nastopom bobnarjev. Sledil je mladinski pevski zbor, ki je zapel državno himno Slovenije. Ravnateljica je pozdravila vse udeležence in jim izrekla dobrodošlico. Prireditev sta povezovali […]


Tehnični dan – drugi razred

Učenci drugih razredov smo imeli 7. 2. 2017 tehnični dan – RAČUNALNIK. Seznanili smo se z računalniškim programom WORD. Vadili smo pisanje in oblikovanje teksta. Spregovorili smo tudi o varni rabi interneta.


Občinsko tekmovanje iz nogometa za mlajše dečke

V torek, 14. 2. 2017, je v telovadnici OŠ Loke Črnomelj potekalo občinsko tekmovanje mlajših dečkov v nogometu. Poleg učencev naše šole so tekmovali še učenci OŠ Belokranjskega odreda Semič in OŠ Vinica. Rezultati: mesto – OŠ Loka Črnomelj mesto – OŠ Belokranjskega odreda Semič mesto – OŠ Vinica


Predstava za starše

V torek, 7. februarja, smo učenci 5. c razreda zaigrali ZVEZDICO ZASPANKO  tudi staršem, babicam, dedkom, bratcem in sestricam. Tokrat smo imeli malo treme. Ob koncu smo se pozabavali, se posladkali z zvezdicami, bomboni, sokom. Starši so opravili govorilno uro. Vsi smo bili zelo zadovoljni.                     […]


Obisk učencev OŠ Milke Šober Nataše

V torek, 7. februarja, dan pred kulturnim praznikom, smo na našo šolo povabili učence OŠ Milke Šober Nataše. Zaigrali  smo jim igrico ZVEZDICA ZASPANKA. Imeli smo se lepo. Za zahvalo so nam učenci podarili obeske in zapestnice, ki so jih izdelali sami.                           […]


Področno ekipno prvenstvo v badmintonu za osnovne šole

Znani so rezultati področnega ekipnega prvenstva v badmintonu za osnovne šole, ki je 31. 1. 2017 potekalo na OŠ Mirna. Nastopali so tako mlajši kot starejši učenci. V obeh kategorijah je tekmovala tudi OŠ Loka.     REZULTATI PODROČNEGA EKIPNEGA PRVENSTVA V BADMINTONU ZA OSNOVNE ŠOLE   VRSTNI RED PODROČNEGA EKIPNEGA PRVENSTVA V BADMINTONU ZA STAREJŠE UČENCE […]


Občinsko tekmovanje v košarki za mlajše dečke in deklice

V sredo, 26. 1. 2017, je v telovadnici OŠ Mirana Jarca potekalo občinsko tekmovanje v košarki za mlajše dečke in deklice. Pomerili sta se ekipi OŠ Loke in OŠ Mirana Jarca. V kategoriji mlajših dečkov je slavila OŠ Mirana Jarca, pri mlajših deklicah pa OŠ Loka. Prvouvrščeni ekipi sta si tako zagotovili nastop na področnem […]