<![CDATA[Spoštovani učenci in starši!

Junija 2018 je neurje s točo stari del šole poškodovalo tako, da v šestih učilnicah  ne moremo več izvajati pouk.  S strani šolskega ministrstva, občine in vodstva šole potekajo intenzivne priprave na novo gradnjo šole. Stari objekt bo potrebno porušiti. Pravnomočno gradbeno dovoljenje za nov prizidek je bilo izdano v marcu 2018. Gradnja se bo po vsej verjetnosti pričela v šolskem letu 2018/19, ne vemo pa še točnega datuma. Zagotovo bo potrebno  vse oddelke od 1. do 5. razreda  preseliti na novo lokacijo. Predlogi nadomestnih lokacij za pouk so usklajeni z občino Črnomelj.

Učenci 1., 2. in 3. razreda bodo imeli pouk v prostorih OŠ LOKA tako kot do sedaj, ampak le do pričetka gradnje. O novih lokacijah pouka boste pravočasno obveščeni. Za šest oddelkov  4. in 5. razreda bo pouk že od začetka šolskega leta 2018/19 potekal na novih lokacijah.

1. a, b, c –Podružnica Adlešiči – vožnja z avtobusom izpred OŠ LOKA in nazaj
  2. a – učilnica na predmetnem pouku

5. b, c – prostori Srednje šole Črnomelj

Za starše 4. in 5. razreda bomo organizirali roditeljski sestanek:

1. razred: torek, 28.8. 2018, ob 17. uri, predavalnica šole.
  2. razred: torek, 28.8. 2018, ob 18. uri, predavalnica šole.

Starši boste za sestanek prejeli tudi  vabilo po pošti.

Zagotovo bomo s skupnimi  močmi našli rešitve, da bodo učenci v času gradnje imeli dovolj kvaliteten pouk.

Prijetne počitnice vam želimo.

Ravnateljica Damjana Vraničar]]>