Dogajanje na MKKMČ 2018

Objavljen je razpis za Mednarodno kiparsko kolonijo mladih Črnomelj 2018!

Mednarodna kiparska kolonija mladih Črnomelj bo potekala 19. in 20. februarja 2018!

V času Mednarodne kiparske kolonije mladih Črnomelj, ki jo organizira Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj skupaj z Osnovno šolo Loka Črnomelj, se naši učenci preizkusijo v različnih dejavnostih.

V računalniški učilnici postavimo multimedijski prostor, v katerem poteka organizacija njihovega dela. Učenci načrtujejo, sestavljajo vprašalnike, izvajajo intervjuje, delajo avdio posnetke, učijo se uporabljati različne računalniške programe, fotografirajo in fotografije obdelujejo z računalnikom, snemajo video posnetke in jih montirajo, naučijo se objavljati prispevke na spletu. Učence vseskozi spremljajo šolski mentorji.

Projekt Mednarodna kiparska kolonija mladih Črnomelj tako na naši šoli poteka v širšem obsegu in s tem učencem nudi dodatne dejavnosti in izkušnje poleg rednega šolskega dela.