Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[7. 6. 2016 je v Medvodah potekalo Srečanje lutkovnih skupin Slovenije. Sodelovalo je 11 lutkovnih skupin. Predstavili smo se z lutkovno igro O račku, ki se je učil peti. Bilo nam je v čast in zadovoljstvo. Uživali smo tudi v vsaki predstavi, ki smo si jo ogledali pred in po nastopu.

Naša ustvarjalna pot nastajanja lutkovne predstave je bila pestra in je bila nujna za njen nastanek. Je bila nekaj, kar smo strnili v predstavo. Je bila nekaj, ker ostaja očem gledalcev skrito in je bolj dragocena kot predstava sama. 11 drugošolcev je vedoželjno vodila v nov intimni svet, pomagala razumeti sebe in druge, drugačne poti in svet, ki ga živimo. Stopali smo skupaj nasproti pričakovanjem, smehu, navdušenju in na koncu aplavzu.

Zato dodajava, da lahko z ustvarjanjem spremenimo svet na boljše.

Čestitava vsem učencem lutkovnega krožka in se veseliva ponovnega srečanja z vami konec avgusta, ko se bomo pripravljali na nastop za prvošolce.

mentorici

]]>

Dostopnost