Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V šoli se velikokrat srečujemo z učenci, ki imajo motnje vedenja, izražajo agresijo, neprilagojenost in nepripravljenost za sodelovanje.  Kako pristopiti k otroku z motnjo vedenja, vzpostaviti zaupanje in avtoriteto ter k sodelovanju povabiti starše, je bila rdeča nit 9. strokovnega posveta uspešnih praks v osnovnih šolah.  Posvet  z naslovom Motnje vedenja pri otrocih in kako preživeti je potekal 21. novembra 2017  v Ljubljani. Na posvetu je aktivno sodelovala tudi profesorica razrednega pouka Ana Gorše s prispevkom Harmonija med domom in šolo. Prispevek je predstavila  sodelavcem tudi na pedagoški seji. Preberemo  ga lahko v zborniku, ki vključuje več kot 50 primerov dela z učenci z motnjami vedenja in strokovne članke plenarnih predavateljev.

]]>

Dostopnost