Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V torek, 12. 2. 2018, je potekalo občinsko šolsko tekmovanje v nogometu za mlajše dečke. Turnirja so se udeležile OŠ Dragatuš, OŠ Belokranjskega odreda Semič, OŠ Mirana Jarca in OŠ Loka Črnomelj. na prvi tekmi sta se pomerili OŠ Dragatuš in OŠ Loka Črnomelj. Rezultat tekme je bil 0 : 10 za OŠ Loko Črnomelj. Druga tekma je bila med OŠ Vinico in OŠ Belokranjskega odreda Semič. Rezultat tekme je bil 3 : 1 za OŠ Vinica. Tretja tekma je bila med OŠ Loko Črnomelj in OŠ Belokranjskega odreda Semič. Rezultat tekme je bil 2 : 1 za OŠ Belokranjskega odreda Semič. Četrta tekma je bila med OŠ Mirana Jarca in OŠ Dragatuš. Rezultat tekme 2 : 0 za OŠ Mirana Jarca. Na peti tekmi sta se pomerili OŠ Belokranjskega odreda Semič in OŠ Mirana Jarca. Rezultat tekme je bil 8 : 0 za OŠ Belokranjskega odreda Semič. Šesta tekma je bila med OŠ Vinico in OŠ Loko Črnomelj. Rezultat tekme je bil 2 : 1 za OŠ Loko Črnomelj. Sedmo tekmo sta igrali OŠ Mirana Jarca in OŠ Vinica. Rezultat je bil 0:4 za OŠ Vinica. Osma tekmo sta igrali OŠ Dragatuš in OŠ Belokranjskega odreda Semič. Rezultat je bil 10  :0 za OŠ Belokranjskega odreda Semič. Deveta tekma je bila med OŠ Vinico in OŠ Dragatuš. Rezultat je bil 13 : 0 za OŠ Vinica. Deseta tekma je bila med OŠ Loka Črnomelj in OŠ Mirana Jarca. Rezultat tekme je bil 3 : 1 za OŠ Loka Črnomelj. Nekatere tekme so bile zelo napete, druge pa malo manj. Končne uvrstitve so bile:

 

1.mesto: OŠ Vinica

2.mesto: OŠ Loka Črnomelj

3.mesto OŠ Belokranjskega odreda Semič

4.mesto: OŠ Mirana Jarca

5.mesto: OŠ Dragatuš

Najboljši strelec tekme je bil Matej Malenšek iz OŠ Vinica.

Brin Jugovič, Luka Šimec, 6. c

]]>

Dostopnost