Šolsko leto se bliža koncu. Zagotovo nam bo stalo v spominu. Kako ste se v teh spremenjenih okoliščinah znašli učenci in starši ter kako smo nepričakovane spremembe obvladovali učitelji?  To vprašanje je spodbudilo Dolenjski list, da je organiziral novo akcijo UČITELJ LETA. V njej zbirajo med imeni pedagoških delavcev tista, ki bi jih učenci in njihovi starši postavili za vzgled, učitelje in učiteljice torej, ki so se s svojo iznajdljivostjo, človečnostjo in nemalokrat tudi veliko požrtvovalnostjo izkazali v težki preizkušnji, v kateri se je znašlo šolstvo.

Glasove za naziv UČITELJ LETA bodo zbirali preko spletnega obrazca na strani Dolenskilist.si in preko glasovnice, ki je objavljena v tiskani izdaji Dolenjskega lista, do 15. junija.

Verjamemo, da smo se na OŠ Loka trudili po svojih najboljših močeh, zato dragi učenci in starši, vabljeni h glasovanju.