Kljub temu da je izbirni predmet likovno snovanje 3 letos potekalo na daljavo, so učenci naredili veliko zanimivih izdelkov, med njimi zagotovo izstopata naslovnici za šolsko glasilo Zeleni Jurij. Lara Jelenc iz 9. b je oblikovala naslovnico, ki je zares nekaj posebnega v svoji izvirnosti. Tudi izdelek Lee Vrtin iz 9. a je tako izstopal, da so ga naši novinarji postavili na zadnjo platnico glasila. Obema učenkama iskreno čestitamo in se hkrati opravičujemo, da nista navedeni v tiskani izdaji šolskega glasila zaradi.
V glasilu smo objavili tudi dosežke tekmovalcev. V času, ko smo glasilo že tiskali, je naša učenka Zara Kavčič iz 9. c na natečaju Župančičeva frulica postala najboljša osnovnošolska pesnica v državi. Iskrene čestitke tudi njej.
Naše glasilo pa bo kmalu objavljeno tudi na šolski spletni strani. Vabljeni k ogledu.

Ekipa šolskega glasila Zeleni Jurij