Učenka filmske vzgoje Anja Tomanič je v tem šolskem letu pokazala svoj izjemen filmski talent. Je polna snemalnih idej in ima izjemen občutek za opazovanje, svetlobo, kadriranje in snemanje. V tem šolskem letu je nadgradila svoje znanje montaže filma. Montaža filma z mobilno aplikacijo in računalniškem programu je za njo že mala malica. Z njo sodeluje tudi peščica nadobudnih sošolcev, ki z veseljem sodelujejo pri izdelavi scenarijev, še bolj pa kot igralci.

V zadnjih šolskih dneh so si Anja in sošolci krajšali čas med čakanjem na avtobus tako, da so posneli nadaljevanje filma Napačen test. Oglejte si 1. in 2. del njihovega kratkega igranega filma Napačen test. Zagotovo se boste nasmejali do solz 😉

Mentorica: Katarina Pavlakovič

Napačen test – 1. del