V torek, 6. 7. 2021, je v letnem gledališču Studenec v Krtini pri Domžalah potekala 170. obletnica GZS in 53. podelitev gospodarskih oskarjev, na kateri je sodeloval tudi učenec naše šole Mark Bradač. Mark je kot predstavnik otrok črnomaljske občine sodeloval pri podelitvi nagrade Gospodarske zbornice Slovenije za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke podjetju Adria Dom d.o.o, Črnomelj in njeni direktorici gospe Marti Kelvišar. Rdeča nit prireditve je bila “S tradicijo gradimo prihodnost”. Poudarek slovesnosti je bil na vezivnem tkivu med tradicijo/konvencionalnostjo in prihodnostjo/sodobnostjo. Mark je kot predstavnik mlade generacije svoje delo opravil več kot odlično in tako suvereno zastopal tudi našo šolo.