V torek, 29. 11. 2021,  so učenci 7. b obiskali Knjižnico Črnomelj. V okviru projekta Rastem s knjigo, ki poteka že 15. leto, vsi sedmošolci prejmejo vsak svoj izvod izbrane knjige ob posebej za to priložnost organiziranem obisku najbližje splošne knjižnice. Obisk knjižnice poleg prejema knjige vključuje še spoznavanje knjižničnega informacijskega znanja, seznanjanje z najnovejšim mladinskim leposlovjem ter predstavitev avtorja in knjige. Letos so učenci prejeli knjigo Vinka Möderndorferja z naslovom Jaz sem Andrej. Knjige smo bili zelo veseli. Ugotovili smo, da imamo v 7. b kar nekaj knjižnih moljčkov, ki so knjigo začeli brati takoj, ko so prišli iz šole – nekaterim učenkam je bila tako zanimiva, da so jo v celoti prebrale že prvi dan! S tem so tudi ostale sošolce spodbudile k branju, saj pravijo, da je knjiga polna zabavnih najstniških dogodivščin.