Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Področnega posamičnega tekmovanja v badmintonu, ki je bilo organizirano v OŠ Mirna se je udeležilo 13 učencev naše šole; tekmovali so v kategoriji mlajših in starejših učencev. Področni podprvak v kategoriji starejših učencev je Muller Anže  in se bo udeležil državnega posamičnega prvenstva. Vsem tekmovalcem čestitamo! Rezultate učencev OŠ Loka si lahko ogledate v nadaljevanju prispevka.

 

MLAJŠE DEKLICE :

 

5.-8. mesto  JANJIČ ANA

9.-16. mesto MAJERLE  JANA

17.-24.  mesto  SEDLAR URŠKA , DRAŽUMERIČ NELI

 

MLAJŠI DEČKI :

 

9.-16. mesto  DOMITROVIČ LUKA

9.-16. mesto ŠOLAR NEJC

17.-24. mesto  KUMP JAN

 

STAREJŠI DEKLICE :

 

5.-8. mesto  FABJAN ANA

19.-26. mesto MUREN TJAŠA

 

STAREJŠI DEČKI  :

Anže

  1. mesto MULLER ANŽE

9.-16. mesto STRMEC JAN

17.-20. mesto MEDIC ERIK

21.-29. mesto  ŠTERK ERIK

J. Juranić

]]>

Dostopnost