Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V torek, 17. 11. 2015, se je v dvorani srednje šole Črnomelj odvijalo občinsko košarkarsko prvenstvo za starejše dečke.


Tekma je bila med OŠ Loka Črnomelj (Jure Grašak, Erik Medic, Jan Radojčič, Klemen Mihelič, Jan Strmec, Blaž Ilenič, Žan Pejčič, Gašper Kostelic, Miha Muratovič, Luka Žabčič Grabrijan, Jaka Majerle Špehar, Anže Muller, Rok Jankovič in Marko Vardijan) in OŠ Belokranjskega odreda Semič (Nejc Mravinec, Tim Vipavec, Emilijo Hidanovič Stariha, Žiga Poljanc, Leon Šuštarič, Luka Bahor, Jan Stariha, Timotej Čas, Dejan Hrvat, Žan Majcen, Rok Štrilec in Kristjan Jakša), medtem ko OŠ Mirana Jarca ni nastopila.
Prva tretjina je rezultatsko pripadla ekipi OŠ Semič (10:6), zatem je bila močnejša OŠ Loka Črnomelj (10:8 v drugi in 12:5 v tretji tretjini). Tekma je bila tako napeta do zadnjih sekund, a jo je na koncu dobila OŠ Loka s končnim rezultatom 28:23.

Nika Vrlinič, 9. c

Fotografije: Tanja Smrekar in Nika Vrlinič]]>

Dostopnost