Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V soboto, 28. 11. 2015, je v novomeški dvorani potekalo področno prvenstvo v košarki za st. dečke. Sodelovalo je šest ekip, med njimi je bila tudi OŠ Loka.

OŠ Loka je bila izžrebana v skupino A skupaj z OŠ Grm in OŠ Bršljin. Obe tekmo smo Ločani izgubili in tako končali tekmovanje. Omeniti velja, da sta obe nasprotni ekipi skupine A osvojili končni prvi mesti prvenstva, kar priča, da nam je bil žreb precej nenaklonjen.

 

Za OŠ Loka so tekmovali: Anže Mueller, Blaž Ilenič, Marko Vardijan, Rok Jankovič, Kevin Miketič, Aljaž Mihelčič, Jaka Špehar Majerle, Jure Grašak, Miha Muratovič, Luka Žabčič Grabrijan in Klemen Mihelič.

Ekipi OŠ Loka čestitam za sodelovanje.

V prilogi prispevka si lahko ogledate vse statistične podatke in nekaj fotografij s prvenstva.

KOSARKA_-_starejši_učenci_15-16-1

IMG_2517

Mentor krožka košarke, David Štefanič

]]>

Dostopnost