<![CDATA[V torek, 22. 3. 2016, so v KC Semič podelili priznanja za udeležbo na regijski ravni natečaja Evropa v šoli. Na posamični natečaj smo lahko poslali 5 del na triado, tako je našo šolo zastopalo 34 učencev in 14 mentoric, s podružnice Adlešiči pa 13 učencev s tremi mentoricami.

Razglasili so tudi učence, ki bodo našo šolo zastopali na državni ravni.

Na literarnem natečaju so to Urh Banovec, Bor Bunjevac (POŠ Adlešiči), Vid Banovec, Lan Živanovič (POŠ Adlešiči), Maša Kuzma, Nika Brodarič in Iva Skukan.

Na likovnem natečaju so najboljše ustvarjali Maša Hutar, Gal Stopar in Neli Dražumerič.

Edini video na video natečaju pa sta v Beli krajini prispevali Sara Hutar in Nuša Cekuta in se tako uvrstili na državno raven.

Rezultati državne ravni natečaja bodo znani 13. maja 2016 na zaključni prireditvi v Ljubljani.

Čestitke učencem in mentoricam.