Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[

V sredo, 30. 3. 2016, je 110 tekmovalcev, in sicer učencev od 6. do 9. razreda, končalo s tekmovanjem Mega kviza 2016. Reševali smo pet sklopov, ki so nosila skupni naslov Železna doba – zlata doba Slovenije. Reševanje je potekalo od 15. oktobra 2015 pa do 15. marca 2016.

Gesla sklopov smo reševali v šolski knjižnici. Pri reševanju so nam pomagale knjižničarke, tudi učiteljici zgodovine in geografije, rešitve pa smo prišepnili tudi drug drugemu.
Na prireditvi, ki je potekala v dveh delih v predavalnici, so sodelovali: šestošolki Kaja Žunič in Neli Dražumerič, devetošolki Adrijana Čuturić in Nina Kočevar. Za glasbeno popestritev je poskrbel sedmošolec Nejc Šolar.
Na koncu smo razdelili vsakemu reševalcu simbolične nagrade – barvne svinčnike. Posladkali smo se tudi s čokoladnimi jajčki.
Vsi smo bili mnenja, da se naslednje šolsko leto spet srečamo ob zaključku Mega kviza 2017, v vsaj takšnem velikem številu kot letos.
Reševalci Mega kviza 2016

]]>

Dostopnost