<![CDATA[Adlešiči, 26. 10. 2016

Obvestilo

V ponedeljek, 7. 11. 2016, bomo začeli s kosilom. V našo šolo ga bo vsak dan pripeljal hišnik s šolskim kombijem v transportnih termičnih posodah.

Kosilo bo po 5. šolski uri, od 12.35 do 12.45.

Zaradi daljšega odmora v času kosila (20 minut), bomo zjutraj s poukom pričeli 15 minut prej.

S prevoznikom MPOV je dogovorjeno, da se bo od tega dne dalje prevoz v smeri Črnomelj–Adlešiči spremenil.

Kliknite na povezavi za nov urnik zvonjenja (glejte pod  šolski zvonec) oz. spremembe v prevozu.

Vodja podružnice

Marjetka Žunič