<![CDATA[Osnovna šola Loka je v petek, 20. januarja 2017, sodelovala na humanitarni prireditvi za pomoč otrokom s Športnim društvom OLIMPIKI. Velikani slovenskega športa vsak mesec obiščejo eno izmed slovenskih občin z namenom zbiranja humanitarnih prispevkov za najranljivejše člane družbe. Na tej prireditvi so bila zbrana sredstva namenjena Dominiku Lozarju in Društvu Sožitje Bela krajina. Častna gosta prireditve sta bila predsednik Republike Slovenije Borut Pahor in varuhinja človekovih pravic Republike Slovenije Vlasta Nussdorfer. Med nogometnimi tekmami so s plesnim nastopom program popestrili učenci naše šole.

Zahvalo za sodelovanje nam je izkazala županja Občine Črnomelj Mojca Čemas Stjepanovič.]]>