Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Od oktobra 2016 do maja 2017 so učenci od 6. do 9. razreda, teh je bilo 93, lahko reševali Mega kviz 2017. Letos je imel kviz naslov Naše malo veliko morje.

Mega kviz je obsegal pet sklopov, ki so se navezovali na omenjeno temo (oceani, ribolov, fosili …). Učenci so v dveh skupinah 3. in 4. učno uro v naši predavalnici  spremljali povzetek vsebin, katere sta prebirali osmošolki Ines Plut in Vesna Cekuta. Med sklopi pa so nas glasbeno navdušile s svojimi instrumenti, kitaro in dvema tamburicama, petošolke Anja Rožič, Zara Kavčič in Sara Bahor.

Zaključek žrebanja lističev s končnimi gesli kviza bo znan v začetku junija 2017, ko nas bodo iz Pionirske knjižnice iz Ljubljane obvestili, ali je bil kdo izmed učencev – reševalcev kviza, izžreban za glavno nagrado. Držimo pesti, da bi se to res zgodilo.

Srečamo se spet naslednje leto na zaključku Mega kviza 2018.

 

knjižničarka Maja Špringer

]]>

Dostopnost