Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V četrtek, 11. 5. 2017, je na stadionu v Črnomlju potekalo občinsko atletsko tekmovanje, ki se ga je udeležila naša šola, OŠ Mirana Jarca, OŠ Belokrajnskega odreda Semič, OŠ Dragatuš in OŠ Vinica. Učenci so tekmovali v različnih disciplinah, in sicer v teku na 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, 4 x 100 m, metu vortexa in krogle ter v  skoku v daljino in višino. Vsi tekmovalci so dosegali izjemne dosežke, iz naše šole pa so se naprej na področno tekmovanje uvrstili Jana Majerle, Tia Totter, Neli Dražumerič, Nuša Jankovič, Ana Janjić, Mitja Ilenič, Miha Žugelj, Matic Banovec, Marko Mikunovič, Urška Sedlar, Maja Suhorepec, Maša Kozan, Nika Vidmar, Tadej Verderber, Tim Skukan, Miha Muratovič, Erik Medic in Gašper Kostelec.

Vsem želimo veliko uspehov!

]]>

Dostopnost