Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V sredo, 27. 9. 2017, smo se trije učenci fotografskega krožka OŠ Loka Črnomelj z mentorico Katarino Pavlakovič odpravili v Črmošnjice na fotografsko delavnico, ki jo je organizirala OŠ Belokranjskega odreda Semič. Ko smo prispeli, so nas toplo sprejeli in nas pogostili v gasilnem domu. Za tem so nam predstavili, kako bo potekalo dopoldne, in povedali nekaj o kočevarski kulturni dediščini, o zgodovini Divjega potoka in vodah na kočevskem.

Nato smo odšli do Divjega potoka in tam preživeli večji del dopoldneva ter naredili veliko dobrih fotografij. Sprehodili smo se tudi po vasi Črmošnjice in naredili nekaj fotografij. Po končanem fotografiranju smo odšli nazaj do gasilnega doma, kjer nas je že čakal kombi, ki nas je odpeljal domov.

Kaja Žunič, 8. b

]]>

Dostopnost