Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Danes, 23. 10. 2017, je ravnateljica ga. Damjana Vraničar najprej sprejela učence tekmovalce Malih sivih celic (Štefana Štruclja, Ano Majerle, Ines Plut ter njihovo mentorico Anjo Golobič).  Čestitala jim je za uvrstitev, osvojene točke in dobro predstavitev šole.  Da so bili res odlični in je na koncu odločala predvsem tekmovalna sreča, smo se lahko prepričali tudi sami. Če ste v soboto zamudili oddajo na RTV Slovenija, si posnetek lahko ogledate na povezavi. Na njihovi spletni strani so tudi zanimivi foto utrinki iz snemanja.

Sprejela je tudi učence Živo Barič, Lano Bukovec, Brina Jugoviča, Manco Kapele, Žana Majerleta in Nušo Vukčevič, ki so se v prejšnjem tednu s  Plesnim Studiom NM na Danskem udeležili svetovnega prvenstva v hip-hopu, kjer so dosegli odlične rezultate.  Njihov trener je Simon Cerjak.  Pohvalila je  delo mentorja in njihov trud, energijo in požrtvovalnost in jim čestitala za sijajen uspeh celo na svetovnem prvenstvu. Povabila jih je, da svojo energijo pokažejo tudi na šolskih prireditvah. 

]]>

Dostopnost