Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V sredo, 15. 11. 2017, je v dvorani Mirana Jarca v Črnomlju potekalo občinsko prvenstvo za starejše dečke v košarki. Nastopile so kar štiri ekipe. Naša šola je doživela poraz z vsemi tekmeci, tako da smo končali tekmovanje na četrtem mestu. Zmagovalka prvenstva je OŠ Mirana Jarca, ki bo nastopila na področnem tekmovanju v Novem mestu. Našo šolo so zastopali naslednji učenci:

Nejc Kapele, Rok Bahor, Jan Malerič, Matej Plut, Aljaž Mauser, Gal Dragoš, Domen Čurk, Admir Nasić, Gašper Pelko, Mitja Ilenič, Maj Adlešič, Žiga Fabjan, Tim Pezdirc in Jernej Rom.

Rezultati tekem:

OŠ Dragatuš – OŠ M. Jarca 20:32
OŠ Loka – OŠ Semič 12:20
OŠ Dragatuš – OŠ Loka 40:13
OŠ Semič – OŠ Dragatuš 19:23
OŠ Semič – OŠ M. Jarca 14:33
OŠ M. Jarca – OŠ Loka 43:14

Mentor krožka David Štefanič

 

 ]]>

Dostopnost