Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V četrtek, 30. 11. 2017, smo se učenci fotografskega krožka, ki smo sodelovali na natečaju, ki ga je razpisalo fotografsko društvo SVIT, "BISTVO OČEM SKRITO, SRCU ODKRITO", udeležili zaključne razstave fotografij v Celju.

Vsak učenec je lahko oddal 3 fotografije, nato pa je komisija izbrala 1, 2 oziroma 3 ali pa jih sploh ni izbrala.

Ob 14. smo se odpravili proti Osnovni šoli Lava v Celju, kamor smo prispeli ob malo pred 17. uro, ko se je otvoritev pričela.  Na projekciji smo lahko videli svoje fotografije, nato pa je sledila podelitev nagrad – za najboljše fotografije, za najboljšega fotografa in za najboljše šole je NAŠA ŠOLA DOBILA 3. NAGRADO.

Sledila je še pogostitev, nato pa vožnja domov.

Vrnili smo se pozno zvečer, sledil je spanec.

Vid Kavčič

]]>

Dostopnost