<![CDATA[Tekmovanje v znanja astronomije za Dominkova priznanja je na šoli potekalo prvič. Šolskega tekmovanja, ki je na šoli potekalo  6. decembra 2017 se je udeležilo 14 učencev,

Bronasta Dominkova priznanja pa so prejeli: Anja Grahek iz 7. A, Barbara Absec iz 8. B, Štefan Štrucelj iz 8. A, Špela Šterk iz 8. C   ter devetošolca Vid Kavčič  in Maja Suhorepec .

Na državno tekmovanje,  ki je potekalo 6. januarja 2018 na Gimnaziji Šentvid, se je uvrstil VID KAVČIČ in dosegel  ZLATO Dominkovo priznanja ter  TRETJO NAGRADO V DRŽAVI.

Tako izjemen uspeh je učencu Vidu Kavčiču odprl pot, saj je dobil povabilo na mednarodno Sanktpeterburško olimpijado 2017/18.

Čestitke vsem tekmovalcem,  prejemnikom bronastih priznanj in še posebej čestitamo Vidu Kavčiču in mentorici Jožici Kuzma. ]]>