Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V soboto, 7. 4. 2018, smo se 4. in 5. razredi odpravili na pohod po Kraški učni poti Semič. Z avtobusom smo se odpeljali do Stranske vasi. Od tam smo se odpravili peš do izvira reke Krupe. Učenci so si ogledali mlin ter izvir Krupe. Nadaljevali smo pohod po gozdni stezi in se povzpeli na Vinji Vrh do cerkve sv. Trojice. Tam smo imeli malico in počitek. Po gozdni poti smo nadaljevali pot do kraške jame Malikovec. Učenci so si jamo ogledali v dveh skupinah. Po ogledu jame, smo pot nadaljevali do modelarskega letališča pri Semiču, kjer so si ogledali letalske modele in predstavitev radijskega vodenja modela. Imeli so tudi čas za igre z žogami, gumitvistom ter ostale igre na prostem. Tu smo naš pohod tudi zaključili in se z avtobusom vrnili nazaj do šole.

 Razredniki 4. in 5. razredov

]]>

Dostopnost