Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Vabimo vas k vpisu vašega otroka v prvi razred osnovne šole za šolsko leto 2021/2022.

Vpis v 1. razred osnovne šole poteka vsako leto v mesecu februarju za prihodnje šolsko leto. V prvi razred se vpisujejo otroci, ki v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnijo starost 6 let. 

Na Osnovni šoli Loka Črnomelj bo vpis potekal med 1. 2. in 5. 2. 2021.

Starši ste na dom prejeli vabilo z vpisno dokumentacijo. Izpolnite jo in jo podpisano pošljite po pošti ali osebno prinesete s seboj ob vpisu. Če boste na vpis prišli osebno, imate na vabilu določen časovni termin vpisa vašega otroka. Prosimo vas, da upoštevate uro prihoda na vpis.

Prosimo vas, da pri vpisu upoštevate predpisane ukrepe za zmanjševanje tveganja okužbe in preprečevanje širjenja covida-19.

Za dodatne informacije se obrnite na svetovalno delavko šole na elektronski naslov sonja.stefanic@os-loka-crnomelj.si ali pokličite na telefonsko številko 07 6207 125.

Dostopnost