Skoči na glavno vsebino

Tokratna številka fotografske revije Digitalna kamera je za našo šolo prav posebej zanimiva. V rubriki Nepozabno, kjer so objavljene najboljše fotografije bralcev, sta bili objavljeni dve fotografiji avtoric naše šole. Fotografija Soba nesreče, katere avtorica je naša učenka Anja Tomanič, je bila objavljena pod zaporedno številko 13, fotografija Old story učiteljice in Anjine mentorice, Katarine Pavlakovič pa pod zaporedno številko 14. Ob koncu devetega razreda je torej učenka Anja presegla svojo mentorico Katarino. Za učitelja ni večjega zadovoljstva in občutka ponosa, kot je ravno za to!

Vsaka je prispevala po tri fotografije za rubriko Nepozabno in prav vse so bile objavljene v spletni različici omenjene rubrike. Kliknite tukaj za ogled vseh ‘nepozabnih’ fotografij.

Anja, dobro luč še naprej in veliko kreativnih idej pri tvojem fotografskem ustvarjanju! 

Katarina Pavlakovič, ponosna mentorica

Katarina in Anja
Dostopnost