Skoči na glavno vsebino

Otroci so dar. Ohranjajo nas v trdnem stiku s stvarmi, ki so pomembne: predanost, igrivost, velikodušnost in poštenost. To so vrline, zaradi katerih je življenje lepo. 

S tokom in znanjem naproti je 1. 9. 2023 zajadralo 7 prvošolčkov Podružnične šole Griblje. Toplo smo jih sprejeli s pozdravom učiteljice Jane Štajdohar, vodje Podružnične šole Griblje. Učenci 4. in 5. razreda so jim za vstop v novo šolsko leto podarili diplome, drugošolci pa rumene rutke. Nato smo se posladkali ob odlični torti. Po sladki pogostitvi nas je prišel pozdravit tudi ravnatelj Boštjan Papež. Ogledali smo si štiri zanimive Kamišibaj zgodbe, ki so nam jih predstavile Anita Matkovič, Tatjana in Enja Grabrijan. 

Vsem prvošolcem, njihovim staršem ter ostalim učencem želimo čim bolj prijazno, učeno in izkustveno pot življenja, po kateri bodo hodili.

Dostopnost