ŠOLSKO TEKMOVANJE ZA VEGOVO PRIZNANJE – KENGURU

V četrtek, 21. marca 2024, smo na matični šoli, obeh podružnicah in v PH Stratus izvedli šolsko tekmovanje Kenguru za Vegova priznanja.

DOBITNIKI BRONASTIH PRIZNANJ NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU:

1. RAZRED: Julija Klarič, Lana Peteh, Jernej Cvitkovič, Matej Cvitkovič, Taja Jakljevič, Tim Veselič, Sara Brodarič, Špela Grabrijan, Lara Kramarič, Kiara Pečjak, Jan Šafar, Sara Veselič
  2. RAZRED: Eva Adlešič, Eneja Hajder, Julija Brinc, Matija Šavli, Ida Požek, Iva Starešinič, Vanja Stipanovič
  3. RAZRED: Andraž Jakobčič, Vita Kozan, Nina Peteh, Ella Stipanovič, Anže Šuster, Alja Dvojmoč
  4. RAZRED: Lan Vraničar, Žiga Špec, Aleks Štukelj, Anže Likar, Hana Štefanič
  5. RAZRED: Rok Brodarič, Peter Gregorič, Rok Skukan, Ana Štrucelj, Teja Šegina, Gal Jurij Črnič
  6. RAZRED: Erik Vrščaj, Maj Vraničar, Nija Jerele, Vid Štefanič
  7. RAZRED: Aneja Dvojmoč, Lara Pezdirc, Tjaša Starešinič, Žan Skušek
  8. RAZRED: Ema Čurk, Zala Kapele
  9. RAZRED: Žak Zupančič, Iva Kapele, Lev Kavčič

REGIJSKO TEKMOVANJE ZA VEGOVO PRIZNANJE

V četrtek, 4. aprila 2024, so se učenci od 6. do 9. razreda udeležili področnega tekmovanja za Vegovo priznanje na OŠ dr. Antona Debeljaka Loški Potok.

DOBITNIKI BRONASTIH PRIZNANJ NA REGIJSKEM TEKMOVANJU:

6. RAZRED: Erik Vrščaj, Maj Vraničar

7. RAZRED: Aneja Dvojmoč, Lara Pezdirc

8. RAZRED: Ema Čurk

9. RAZRED: Iva Kapele, Žak Zupančič, Lev Kavčič

DRŽAVNO TEKMOVANJE ZA VEGOVO PRIZNANJE

V soboto, 20. aprila 2024, so se naše učenke Aneja Dvojmoč, Lara Pezdirc (7. razred) in Iva Kapele (9. razred) udeležile državnega tekmovanja za Vegovo priznanje na OŠ Sostro v Ljubljani. S ponosom lahko povemo, da so prav vse tri učenke osvojile srebrno Vegovo priznanje na državnem nivoju.

Čestitke vsem tekmovalcem!

Aktiv matematikov