Skoči na glavno vsebino

Podružnica Griblje

V šolskem letu 2023/2024 je na šoli 21 učencev. Pouk poteka v dveh kombinirani oddelkih. Učence 1. in 2. razreda poučujeta Branka Weiss in Ana Kočevar, učence 3., 4. in 5. razreda pa Jana Štajdohar. Tuj jezik angleščina poučuje David Štefanič.Za malico in urejenost šole skrbi Nežka Filak. Učenci imajo možnost kosila, ki ga hišnik pripelje iz matične šole.Jutranje varstvo poteka od 6.30 do 8.15, podaljšano bivanje je organizirano do 15.30.

Preberite več …

Dogodki

Materinski dan Griblje

Materinski dan Griblje

Mama je ena sama, svet z njo se začne,kakor zemlja je, ki cvet rodi.Mama je ena sama, luč sredi teme,ki obsije vse svoje ljudi. (Ivan Sivec) V gasilskem domu Griblje je v nedeljo, 24. 3. 2024, zavladalo praznično vzdušje. Dišalo je po sveže pečenih pogačah, otroci pa...

DELOVNA AKCIJA NA PŠ GRIBLJE

DELOVNA AKCIJA NA PŠ GRIBLJE

V lepem, sončnem spomladanskem dnevu smo v popoldanskem času učiteljice in starši otrok PŠ Griblje izvedli čistilno delovno akcijo in uredili okolico naše šole. Vsi skupaj smo zavihali rokave in se z veliko dobre volje lotili dela. Atki so pridno obrezali drevesa ter...

Ustvarjalni v OPB na PŠ Griblje

Ustvarjalni v OPB na PŠ Griblje

Mesec marec je bil mesec mamic in atijev, zato smo bili pri podaljšanem bivanju še posebej kreativni. Ves mesec so izpod majhnih, pridnih ročic nastajala drobna presenečenja. Pred podaljšanim vikendom pa je zavladalo še velikonočno vzdušje. Ustvarili smo tradicionalne...

Učenci PŠ Griblje v Planici

Učenci PŠ Griblje v Planici

V četrtek, 21. marca 2024, na prvi pomladni dan smo se učenci PŠ Griblje skupaj s starši udeležili ogleda smučarskih skokov v Planici. Preživeli smo prečudovit dan. Zahvaljujemo se našemu donatorju, dr. Francu Brincu, ki nam je ponovno omogočil, da smo...

Teden poezije 2024 na OŠ Loka Črnomelj

Teden poezije 2024 na OŠ Loka Črnomelj

V preteklem tednu je na naši šoli potekal Teden poezije, na predmetni stopnji smo ga obarvali tematsko. V ponedeljek smo spoznavali poezijo Srečka Kosovela, saj je bila ravno na ta dan 120-letnica njegovega rojstva. Učenci z mentorico Špelo Vraničar so tudi ustvarjali...

TEHNIŠKI DAN – KUBO ROBOTIKA V 1. RAZREDU

TEHNIŠKI DAN – KUBO ROBOTIKA V 1. RAZREDU

V torek, 5. 3. 2024, smo imeli prvošolci tehniški dan z naslovom Kubo robotika, na katerem so sodelovali vsi trije oddelki z matične šole, prav tako pa so se nam pridružili učenci 1. razreda s podružničnih šol Adlešiči in Griblje. Tehniški dan so izvedli predstavniki...

Tehnični dan računalnik

Tehnični dan računalnik

V torek, 5. marca 2024, smo imeli drugošolci in tretješolec PŠ Griblje tehniški dan računalnik. Učilnica je postala računalnica. Seznanili smo se s sestavnimi deli računalnika, napisali in oblikovali besedilo v programu Word, narisali prenosni računalnik v programu...

ND Zdravstvena in zobozdravstvena vzgoja na PŠ Griblje

ND Zdravstvena in zobozdravstvena vzgoja na PŠ Griblje

V petek, 23. 2. 2024, smo imeli učenci od 1. do 5. razreda na Podružnični šoli Griblje naravoslovni dan – Zdravstvena in zobozdravstvena vzgoja. Cilj dneva je bil ozaveščati otroke o pomenu zdravega načina življenja. Z učenci smo pripravili sadno-zelenjavni obrok in...

Obisk četrtošolcev pri županu

Obisk četrtošolcev pri županu

V torek, 5. 3. 2024, smo bili učenci 4. razreda povabljeni na obisk k županu. Predstavil nam je svoje delo, razkazal občino ter odgovoril na vprašanja učencev. Nekaj utrinkov si lahko ogledate na fotografijah. [ngg src="galleries" ids="1098" display="basic_thumbnail"...

ZBIRALNA AKCIJA »VOLNA ZA TOPLINO« USPEŠNA

ZBIRALNA AKCIJA »VOLNA ZA TOPLINO« USPEŠNA

ZBIRALNA AKCIJA »VOLNA ZA TOPLINO« USPEŠNA Spoštovani učenci, zaposleni in starši. V imenu celotne ekipe »vitezov« se vam iskreno zahvaljujem za sodelovanje v dobrodelni zbiralni akciji »VOLNA ZA TOPLINO«. V slednji so sodelovale vse lokacije in obe podružnici. 29. 2....

Hitri kontakt

OŠ Loka Črnomelj
Kidričeva 18
8340 Črnomelj
T: (07) 35 69 230
E: info@os-loka-crnomelj.si

Poslovna hiša Stratus
1. triada
T: 040 763 860

Dosežki učencev
Šolski kažipot
Zeleni Jurij
Svetovalna služba

Skupaj za prijaznejši internet

Dostopnost