Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Včeraj, 30. 1. 2015, je v telovadnici srednje šole Črnomelj potekal četrtfinale skupine E za starejše dečke. Sodelovale so štiri ekipe. Poleg OŠ Loka, ki je tekmovanje organizirala, so nastopile še ekipe OŠ  Staneta Žagarja, OŠ Danile Kumar in OŠ Stična.

Četrtfinale se je zaradi sneženja začel z manjšo zamudo ob 9.30. Ekipe so na igrišče prišle ob zvokih koračnice, sledil je nagovor ga. ravnateljice Damjane Vraničar, šolski pevski zbor je izvedel državno in šolsko himno, otroški plesni skupini sta prikazali krajši točki. Pred tekmami in ob polčasu je zaplesal plesni par. Tekme je sodil g. Mladen Poplašen, za prvo pomoč je bila zadolžena ga. Katica Starc, medicinska sestra in soc. delavka šole. Četrtfinale je potekal v zelo napetem vzdušju, saj so bile vse ekipe z eno zmago po štirih kolih točkovno izenačene. Peta tekma, ki jo je po polčasu brez zadetkov dobila ekipa OŠ Staneta Žagarja, je dala prvega polfinalista. Na šesti, zadnji tekmi, je ob polčasu bolje kazalo OŠ Danile Kumar, saj je vodila s 3 proti 1, vendar je domača ekipa v drugem delu tekme uprizorila preobrat in v zadnji minuti dosegla gol za 4 proti 3, kar jo je popeljalo na končno drugo mesto četrtfinala in s tem tudi naprej v polfinale.
Najboljši strelec četrtfinala skupine E je bil Aljoša Matko z osmimi goli. Tekmovanje se je končalo ob 14h.
 Končni vrstni red ekip
1.     mesto OŠ Staneta Žagarja, Kranj
2.     mesto OŠ Loka, Črnomelj
3.     mesto OŠ Stična, Ivančna Gorica
4.     mesto OŠ Danile Kumar, Ljubljana

 

 

Rezultati tekem

 

 

Tekma Šola 1 Šola 2   Rezultat
1.     tekma OŠ Loka, Črnomelj         OŠ Stična, Ivančna Gorica   5 : 4
2.     tekma OŠ Staneta Žagarja, Kranj OŠ Danile Kumar, Ljubljana   3 : 6
3.     tekma OŠ Stična, Ivančna Gorica OŠ Danile Kumar, Ljubljana   5 : 4
4.     tekma OŠ Loka, Črnomelj OŠ Staneta Žagarja, Kranj   2 : 3
5.     tekma OŠ Staneta Žagarja, Kranj OŠ Stična, Ivančna Gorica   5 : 3
6.     tekma OŠ Danile Kumar, Ljubljana OŠ Loka, Črnomelj   3 : 4

 

 

 

 

 

 

 

 

]]>

Dostopnost