Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V petek, 3. 4. 2015, je na OŠ Loka potekal polfinale Skupine IV v nogometu za starejše dečke. Sodelovale so OŠ Milojke Štrukelj, OŠ Dobrovo, OŠ Loka in OŠ Šmartno pod Šmarno goro.

Polfinale se je začel ob 10.00. Ekipe so na igrišče prišle ob zvokih koračnice, sledil je nagovor ga. ravnateljice Damjane Vraničar, šolski pevski zbor je izvedel državno in šolsko himno, otroški plesni skupini sta prikazali krajši točki. Tekme je sodil g. Sadet Velič. Polfinale je postregel s precejšnjim številom zadetkov; skupno jih je padlo kar 41 oz. 6,8 na tekmo. Šesta (zadnja) tekme je odločala o potniku v finale, saj sta bili OŠ Loka in OŠ Dobrovo izenačeni po številu osvojenih točk.  Ob polčasu je bolje kazalo OŠ Dobrovo, ki je vodila s 3 proti 0. Tudi drugi polčas ni potekal po okusu naše šole, saj je po zadnjem sodnikovem pisku semafor kazal 5 proti 2 za OŠ Dobrovo, ki je tako napredovala v zaključni del tekmovanja. Najboljši strelec polfinala skupine IV je bil Aljoša Matko z desetimi goli. Vsa priznanja in nagrade je podelila ravnateljica šole gostiteljice, gospa Vraničar. Vsi prisotni trenerji so bili z organizacijo in vzdušjem polfinala Skupine IV zadovoljni. Tekmovanje se je končalo ob 14.30.
Spodaj si lahko ogledate rezultate, našo ekipo in še nekaj utrinkov tekmovanja.

Zaporedna tekma

 Končni izid;  ob polčasu
1. tekma (OŠ Loka Črnomelj – OŠ Šmartno pod Šmarno goro)    5:3         (3:1)
2. tekma (OŠ Milojke Štrukelj – OŠ Dobrovo)    2:4         (1:1)
3. tekma (OŠ Šmartno pod Šmarno goro – OŠ Dobrovo)    1:4         (0:3)
4. tekma (OŠ Loka Črnomelj – OŠ Milojke Štrukelj)    5:3         (2:1)
5. tekma (OŠ Milojke Štrukelj – OŠ Šmartno pod Šmarno goro)    4:3          (3:1)
6. tekma (OŠ Dobrovo – OŠ Loka Črnomelj)    5:2          (3:0)

 

 

Ekipa

Točke

Razlika v zadetkih

OŠ Loka 6 +1 (12:11)
OŠ Milojke Štrukelj 3 -3 (9:12)
OŠ Dobrovo 9 +8 (13:5)
OŠ Šmartno pod Šmarno goro 0 -6 (7:13)

 

Končni vrstni red ekip:

1. OŠ Dobrovo

2. OŠ Loka

3. OŠ Milojke Štrukelj

4. OŠ Šmartno pod Šmarno goro

Najboljši strelci:

 

1. Aljoša Matko, OŠ Loka, Črnomelj (10)

2. Klemen Kolar, OŠ Šmartno pod Šmarno goro, Ljubljana (6)

3. Amadej Marinič, OŠ Dobrovo, Dobrovo v Brdih (5)

 

 

 

o_loka

Drugouvrščeni, OŠ Loka, Črnomelj.

Zgoraj: trener Jadranko Juranić, Aljoša Matko, Žiga Totter, Kevin Štangelj Kosec, Jan Strmec, Erik Šterk, Vik Brozovič.

Spodaj: Rihard Žan Bukovec, Sašo Madžeruh, Erik Rozman, Žan Brozovič, Nick Edvin Delić.

 

 

 

 

 

]]>

Dostopnost