Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V petek, 17. 4. 2015, se je v Kulturnem domu Metlika v organizaciji JSKD Metlika in Črnomelj odvijalo regijsko srečanje lutkovnih skupin. Iz prvotnih območnih srečanj je bilo na regijsko srečanje Bele krajine, Dolenjske in Posavja izbranih 8 lutkovnih skupin, med njimi tudi naša. Učenci lutkovnega krožka so se predstavili z Zvezdico zaspanko in jo odlično odigrali.

Lutkovna igrica je nastajala kar dve šolski leti. Igra je dolga in zahtevna, saj vsebuje veliko besedila, ki pa so se ga učenci pridno učili. Nekaj učencev je med letom obupalo, tisti, ki pa so vztrajali in pridno hodili na popoldanske vaje, včasih tudi večkrat na teden, so bili za svoj trud nagrajeni z zasluženim srebrnim priznanjem.

Mentorici: Renata Grguraš in Andreja Butala

]]>

Dostopnost