<![CDATA[Na prireditvi smo se v šolski knjižnici zbrali vsi trije oddelki 2. razreda z učiteljicami in knjižničarko.

Učenci 2. a  razreda so zaplesali medvedji ples, recitirali pesmi in predstavili svojo knjigo pravljic, ki so jo sami napisali, ilustrirali in natisnili. Na voljo je tudi za izposojo v šolski knjižnici.

Učenci 2. b so nastopili z gledališko predstavo Pod medvedovim dežnikom.

2. c razred se je predstavil z gledališčem Kamišibaj, s katerim se ukvarja učitelj Darko Kočevar. Svoje zgodbe so pripravili vsi učenci, 3 učenke pa so nas s svojimi slikami in pripovedovanjem popeljale v svet pravljic.

Učenci iz podružničnih šol so si prireditve pripravili na matičnih šolah, naše izdelke pa so si ogledali na podelitvi bralne značke, ki je bila v knjižnici.

Na koncu smo se fotografirali in si ogledali razstavljene risbice medvedov, ki smo jih pustili za nekaj časa v knjižnici.

Tako se je naša medvedja prireditev končala, mi pa še pridno beremo in prelistavamo knjige in seveda Cicibane in Cicidoje.

Učiteljice in učenci 2. razredov