Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[17. 10. 2015 je komisija 30. državnega tekmovanja za logiko objavila uradne rezultate dosežkov tistih učencev, ki so osvojili bronasta, srebrna in zlata priznanja na spletni strani  https://www.zotks.si/logika/rezultati .

Najvidnejši rezultat je med približno 2500 tekmovalci dosegel učenec 7. razreda Vid Kavčič, ki je dosegel 23. mesto v državi in tako osvojil ZLATO priznanje.

Lep uspeh je dosegla tudi ekipa šestih učenk naše šole (Laura Čurk, Sara Hutar, Vesna Šuštarič, Nuša Cekuta, Rebeka Tomc in Valentina Šuštarič), ki so se tudi udeležile državnega tekmovanja, saj so bile le malo pod pragom učencev, ki so prejeli srebrna priznanja.

Vsem našim učencem, ki so sodelovali na državnem tekmovanju iz logike, čestitamo za vloženo delo in predanost, ki so jo kazali na pripravah, še posebej pa veljajo čestitke dobitniku najvišjega priznanja.

Mentorica

Anja Golobič

]]>

Dostopnost