<![CDATA[V četrtek, 24. 11. 2016, je na naši šoli potekalo občinsko tekmovanje v rokometu. Pomerile so se tri ekipe (OŠ Loka, OŠ Mirna Jarca in OŠ Semič). Na zadnji tekmi turnirja sta se za prvo mesto pomerili OŠ Loka in OŠ Mirana Jarca. Zmagala je ekipa naše šole in se s tem uvrstila na področno tekmovanje. Najboljši strelec je s 25 zadetki postal naš učenec 9. razreda Erik Medic. Za nas je odgovoril na nekaj vprašanj.

1. Erik, postal si najboljši strelec današnje tekme, mogoče veš, koliko zadetkov si dal, bi kaj naredil drugače, si ponosen na svoje soigralce?

Dal sem 25 zadetkov, popravil pa bi obrambo, napadi in ostalo pa je bilo v redu. Sem pa tudi ponosen na svoje soigralce.

1. Koliko časa pa ste z ekipo trenirali? Boste sedaj, ko ste se uvrstili na področno tekmovanje, trenirali še več?

V šoli nismo kaj dosti, smo pa zato trenirali na treningih, 4-krat na teden po več kot uro in pol. Trenirali bomo tako kot do sedaj, »na polno« (smeh).

1. Kje bo potekalo področno tekmovanje? Boste tudi tam zmagali?

Področno tekmovanje bo v Trebnjem, glede zmage pa še ne vemo.

Žiga Majerle (9. B)

Fotografirali sta Ana Miketič (9. A) in Valentina Šuštarič (9. B)