Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[V soboto, 7. 1. 2017, je v športni dvorani SŠ Črnomelj potekalo šolsko tekmovanje v športnem plezanju, ki ga je organizirala SŠ Črnomelj v sodelovanju s člani Športnoplezalnega odseka PD Črnomelj. Tekmovanja so se udeležili dijaki SŠ Črnomelj in učenci iz OŠ Loka, Mirana Jarca, Podzemelj, Stari trg, Dragatuš, Metlika in Vinica. Tekmovalci so se pomerili v različnih starostnih kategorijah in plezali po dveh smereh različnih težavnosti.

REZULTATI:

OŠ cicibanke:
1. Taja Kozan (OŠ Loka),
2. Neja Patricija Kočevar (OŠ Dragatuš),
3. Tija Matkovič (OŠ Loka)

OŠ mlajše deklice:
1. Barbara Absec (OŠ Loka),
2. Maja Kavčič (OŠ Podzemelj)

OŠ starejše deklice:
1. Katarina Horvat (OŠ Loka),
2. Urška Jurejevčič (OŠ Loka),
3. Tamara Muren (OŠ Loka)

OŠ cicibani:
1. Drejc Petelin Gorjan (OŠ Stari trg),
2. Gašper Nemanič(OŠ Metlika),
3. Maj Adlešič (OŠ Loka)

OŠ mlajši dečki:
1. Maks Kolbezen (OŠ Vinica),
2. Jure Grguraš (OŠ Podzemelj)

 

]]>

Dostopnost