<![CDATA[V drugi polovici meseca aprila 2017 smo v šolski knjižnici OŠ Loka zbirali knjige za otroke iz vrtca, enote Loka.

V dveh tednih so naši učenci, predvsem iz prve in druge triade, prinesli v knjižnico 71 najrazličnejših otroških poučnih in leposlovnih slikanic, ki bodo »pristale v rokah« malčkov. Le-ti bodo v petek, 12. maja 2017, prišli po podarjene knjige in jih z veseljem odnesli v svoje igralnice.

Vsekakor se moramo zahvaliti vsem učencem, ki so svoje knjige podarili, še posebej pa se je potrudil četrtošolec Lan Domitrovič, ki je prinesel naenkrat kar dve vreči slikanic.

Upajmo, da bodo otroške oči malčkov še dolgo »žarele«, ko bodo prebirali pravljice in gledali sličice iz teh knjig.

Maja Špringer, knjižničarka