Skoči na glavno vsebino

<![CDATA[Spoštovani starši, na OŠ LOKA ČRNOMELJ bo potekalo v petek, 10. novembra 2017, (matična, Adlešiči, Griblje) skupinsko in posamično-portretno fotografiranje. Fotografiranje bo izvajalo podjetje Artpro d.o.o. iz Kamnika. Sporoča vam:

Fotografije naročite preko pametnega telefona ali računalnika na spletnem naslovu: www.narfot.si

Vaše geslo za vstop dobite pri razredniku. Če se prvič srečujete z naročanjem preko spleta, je navodilo na hrbtni strani obvestila, ki ste ga prejeli na papirju, lahko pa po vstopu na spletno stran preberete zavihek POMOČ PRI NAROČANJU, ki je na dnu spletne strani. Prosimo, da fotografije naročite takoj in plačate najpozneje en dan po fotografiranju. Plačilni nalog prejmete na vaš e-naslov v nekaj minutah po naročilu. Če ne prejmete predračuna preverite Vaš predal za vsiljeno in nezaželeno pošto (spam).

V primeru izostanka Vašega otroka na dan fotografiranja Vam bomo kupnino vrnili na TRR.

www.artpro.si

Artpro d.o.o., Ljubljanska 43a, 1241 Kamnik, tel: 01 839 42 87 mail: foto@artpro.si]]>

Dostopnost