Skoči na glavno vsebino

Vsi vemo, da december velja za najbolj praznično obarvan, družinski, pravljični in dogajanja poln mesec v letu. Tako je bilo tudi na PH Stratus. Tekom celega meseca smo izvedli različne dejavnosti, s katerimi smo popestrili ta praznični čas. 

  • 1. 12. 2022 smo si v KC Semič ogledali predstavo Povodni mož Ambrož. 
  • 6. 12. 2022 smo v času govorilnih ur pripravili Miklavžev bazar. 
  • V sodelovanju z ZIK Črnomelj je Pekarna Krajcar učencem 1. razreda predstavila poklic pek. Preizkusili smo se v peki piškotov, pletenic in se z njimi posladkali. Hvala jim za to čudovito predstavitev in podarjene dobrote. 
  • 16. 12. 2022 smo v 1. razredu izvedli tehniški dan Novoletna delavnica. Izdelali smo različne okraske in voščilnice, okrasili učilnice, iz piškotov sestavili hišice in se posladkali s sadno kupo. 
  • 20. 12. 2022 smo obiskali varovance in zaposlene v DSO Črnomelj ter jim s kulturnim programom in darili polepšali praznične dni. 
  • 21. 12. 2022 je bila na PH Stratus vaja evakuacije. Prišli so gasilci, »rešili« našo kuharico in »pogasili požar«. Po vaji so nam razkazali svoja vozila in nas s košaro dvignili visoko v zrak. 
  • 22. 12. 2022 smo si v KD Črnomelj ogledali slovenski film Kapa. Učenci 2. razredi smo imeli ta dan tehniški dan Novoletna delavnica. 
  • 23. 12. 2022 smo imeli učenci 3. razreda kulturni dan Praznovanje.  
  • Zadnji dan pred počitnicami pa nas je s svojim obiskom presenetil Dedek Mraz.  

Srečno v letu 2023! 

Dostopnost