Skoči na glavno vsebino

V torek, 10. januarja 2023, smo v sklopu karierne orientacije na šoli organizirali tržnico srednjih šol. Tržnice se je udeležilo 10 različnih srednjih strokovnih šol in gimnazij, ki so predstavljale svoje programe. Učenci 7., 8. in 9. razredoa in njihovi starši so lahko na enem mestu dobili informacije neposredno od profesorjev in dijakov Srednje šole Črnomelj, Srednje gradbene, lesarske in vzgojiteljske šole, Srednje zdravstvene in kemijske šole, Srednje elektro šole in tehniške gimnazije, Srednje strojne šole, Ekonomske šole Novo mesto, Kmetijske šole Grm in biotehniške gimnazije, Srednje šole za gostinstvo in turizem, Gimnazije Novo mesto in Srednje šole Sevnica.  

Vsem sodelujočim šolam se za udeležbo na naši tržnici najlepše zahvaljujemo. 

Fotografije sta posnella Kevin Mikložič in Kristjan Weiss, člana foto krožka, mentorica Katarina Pavlakovič.

Dostopnost