Skoči na glavno vsebino

Po prihodu s počitnic smo že pošteno zakorakali v najkrajši mesec v letu, v mesec, ki je pisano in srčasto obarvan. Po klepetanju, kaj vse smo počeli v prostem času med počitnicami in kaj vse nas čaka do novih počitnic, smo obujali na spomine na prejšnja leta, na pust, pustni ples in na valentinovo. 

Odločili smo se, da učencem omogočimo valentinovo pošto, da jim omogočimo, da svoji simpatiji, posebni osebi, napišejo skrivno (ali pa tudi ne) sporočilce in jim tako pričarajo nasmeh na obraz. 

Tako so učenci od 4. do 9. razreda napisali ali ustvarili čestitke, ki so bile oddane v lično izdelanih kuvertah z imenom prejemnika. Valentinovo pošto smo prejemali vse do valentinovega dne, ko smo z navdušenjem odprli pisem poln zabojček. 

Naše pismonoše Lara, Zala in Erik so odgovorno poskrbele, da so prejemniki svoja pisemca prejeli čim hitreje. 

Upamo, da so jih bili veseli! 

pismonoše Lara, Zala in Erik, učiteljici Urša in Veronika 

Dostopnost