Skoči na glavno vsebino

Drugošolci so v petek, 17. 3. 2023, zaključili tridnevno bivanje v šoli v naravi v CŠOD Lipa v Črmošnjicah. Preživeli so tri zanimive in pestre dni. Učenci so se podali na učno pot ob Divjem potoku ter se preizkusili v pastirskih igrah. Opazovali so vreme in druge vremenske pojave. Izdelali so pisanico iz gline ter s pomočjo žebljanja lipov list. Učenci so se seznanili z osnovami lokostrelstva in se preizkusili na nizki plezalni steni. Na igrišču so s skiroji premagovali poligon ter se spuščali po “zip line” jeklenici. Igrali so se igre ravnotežja, nogomet, košarko in mini golf. Večera so preživeli na nočnem sprehodu s petrolejkami in opazovanju zvezd ter ob poslušanju poučne pravljice za lahko noč. Šola v naravi je bila res nepozabno doživetje.

Učenci in učiteljice 2. razredov

Dostopnost