Skoči na glavno vsebino

Zaključili smo z internim šolskim projektom, imenovanim Teden poezije. Teden, obarvan s poezijo, ustvarjanjem, pisanjem, razmišljanjem, branjem in odkrivanjem poezije je potekal od ponedeljka, 20. 3. do petka, 24. 3. Učenci so lahko v tem tednu prisluhnili radijski uri na temo Otona Župančiča, rešili nagradno pesniško uganko, zamenjali poezijo za bonbon, mlajši so iskali skritega poeta, na predmetni stopnji so vodeno ustvarjali haikuje, 4. in 5. razredi pa so postali skriti pesniki in svoje pesmi prebrali na dogodku, poimenovanem maraton poezije

Zahvaljujemo se vsem učiteljem, ki so aktivno sodelovali v vseh dejavnostih in vzpodbujali ustvarjanje poezije ter učence za sodelovanje, jih pripravili na recitacije na dogodku Sprehod s poezijo in izvedli delavnice na temo haikujev. 

Dostopnost