Skoči na glavno vsebino

 Naša šola se je letos pridružila projektu »Tedni vseživljenjskega učenja« (TVU), ki ga na nacionalni ravni koordinira Andragoški center Slovenije (ACS), na področju Bele krajine pa Zavod za izobraževanje in kulturo Črnomelj (ZIK Črnomelj). Vrsto dogodkov pod njihovim okriljem, ki se bodo dogajali na celotnem območju Bele krajine, si lahko ogledate na povezavi https://www.zik-crnomelj.eu/site/assets/files/1093/tvu_koledar_vsi_dogodki-1.pdf, vse dogodke po Sloveniji pa na https://tvu.acs.si/sl/koledar/seznam/. Namen projekta je opozarjati na vseprisotnost in pomembnost učenja v vseh življenjskih obdobjih pod sloganom »Slovenija, učeča se dežela«.

V okviru tega projekta smo tudi na naši šoli za udeležence pripravili nekaj dogodkov, ki se bodo odvijali v času od 15. maja do 18. junija 2023. Prvi v nizu se bo odvijal že v sredo, 17. maja 2023, na OŠ Loka Črnomelj, kamor je vabljena tudi širša javnost. Pobrskajte v programu dogodkov in, če vas kaj zanima, prisrčno vabljeni! Vsak teden pa vas bomo s posebnim vabilom na naši spletni strani spomnili na dogodke v tekočem tednu.

Avtorica: Petra Poplašen

Dostopnost