Pozdravljeni, učenci in starši!

Počasi se bliža prvi šolski dan. Zaposleni vas že nestrpno pričakujemo. Vabimo vas, da se nam spočiti, nasmejani in z željo po novem znanju pridružite v petek, 1. septembra 2023.

Plan za 1. šolski dan:

Malica bo organizirana za vse učence.

AVTOBUSNI PREVOZI:

Prihod avtobusov bo iz vseh smeri ob 8.00–8.20, razen iz smeri, kjer je na voljo samo 1. razvoz (Rodine).

Ob 8.20 bo odhod avtobusa izpred OŠ Loka Črnomelj na PH Stratus za učence, ki živijo v okolici šole.

Odhod avtobusov iz PH Stratus ob 11.15, iz matične šole ob 11.30 in podružnice Adlešiči ob 11.15.

RAZPOREDITEV PO RAZREDIH:

Pričetek pouka bo za oddelke od 2. do 9. razreda ob 8.20, odhod domov ob 11.30.

1. razred: prihod učencev v spremstvu staršev ob 9.00 na PH Stratus; odhod ob 11.00.

2. razred: razredničarke pričakajo učence pred vhodom PH Stratus. 2. a (lanski 1. a) – Nataša Š. Bradač2. b (lanski 1. b) – Zdenka Konda, 2. c (lanski 1. c) – Marija Plavec.

3. razred: učenci gredo v učilnice, kjer jih pričakajo bivše razredničarke, 3. a – Ana Gorše, 3. b – Nataša Tina Prijanovič.

4. in 5. razred: učenci se zberejo na prostoru pred vhodom v športno dvorano. Učenci 5. razreda in 4. b gredo z razredniki v Srednjo šolo Črnomelj, 4. a in 4. c pa v vrtec. S seboj morajo prinesti pisalo, mapo in copate.

6. in 7. razred: učenci se zberejo na dovozu pred gradbiščem nove šole.

8. in 9. razred: učenci se zberejo na avtobusnem postajališču pred OŠ Loka.

Učenci od 6. do 9.  razreda se v šoli ne preobuvajo. S seboj pa morajo prinesti pisalo in mapo.

PODRUŽNICA GRIBLJE

Pouk se za učence od 2. do 5. razreda prične ob 8.20 in konča ob 11.15.

Učenci 1. razreda pridejo v šolo v spremstvu staršev ob 9.00 in odidejo domov ob 11.00.

Učenci od 2. do 5. razreda naj s seboj prinesejo mapo, pisalo in copate.

PODRUŽNICA ADLEŠIČI

Odhod avtobusa iz smeri Žuniči bo ob 7.15 iz Paunovičev.

Odhod avtobusa iz Črnomlja (smer Tribuče) bo ob 7.45.

Pouk se za učence od 2. do 5. razreda prične ob 8.20 in konča ob 11.15.

Odhod avtobusa iz šole v smeri Tribuče in Žuniči bo ob 11.15.

Učenci od 2. do 5. razreda naj s seboj prinesejo mapo, pisalo in copate.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta.

Vodstvo OŠ Loka Črnomelj